Nasza technologia

TECHNOLOGIE RIVA

Łącząc ponad 100 lat doświadczenia w projektowaniu dźwięku, wydajności i inscenizacji,
zespół RIVA opracował i poszukiwał rozwiązań i technologii
w celu zwiększenia ogólnego zadowolenia ludzi z głośników RIVA.

Dzięki zaawansowanemu zrozumieniu fizyki, akustyki i psychoakustyki zespołu RIVA powstał Trillium, nowa metoda odtwarzania dźwięku. Trillium miksuje sygnał +/- stereofoniczny i wysyła go przez trzy kanały wzmacniania i siedem przetworników, aby stworzyć stereofoniczny obraz znacznie większy niż rzeczywisty rozmiar głośnika.

Aktywne głośniki, umieszczone po lewej, na środku i po prawej stronie, mieszają się w powietrzu, tworząc wirtualny lewy i prawy głośnik poza obudową. Promienniki pasywne używają symetrycznego układu, aby zrównoważyć siły wibracyjne. Z fizyką przekształcamy więcej energii kierowców w dźwięk. Tworzy to szerszy obszar odsłuchu z zablokowaną lokalizacją obrazu, co oznacza, że każde siedzenie jest najlepszym miejscem w domu.DOSTOSUJ SWOJĄ MUZYKĘ TAK, JAK CHCESZ!
WYKORZYSTAJ APLIKACJĘ RIVA WAND WYBIERAJĄC JEDEN Z NASTĘPUJĄCYCH TRYBÓW


TRYB LEWO / PRAWO
Wyznacz głośniki jako dedykowane kanały lewy / prawy, aby dostosować wrażenia słuchowe.

TRYB TRILLIUM™
Ciesz się stereofonicznym dźwiękiem z każdego głośnika z opatentowaną przez RIVA technologią Trillium.

TRYB POWER
Tryb POWER jest idealny do użytku na zewnątrz lub jeśli naprawdę chcesz obudzić sąsiadów.

POBIERZ APLIKACJĘ RIVA WAND BEZPOŚREDNIO
Z GOOGLE PLAY™ LUB APLIKACJI APP STORE™

GDZIE UMIESZCZAĆ GŁOŚNIKI RIVA?

POZWÓL NAJBARDZIEJ POZA GŁOŚNIKAMI RIVA WAND!
POLECAMY UMIESZCZAĆ GŁOŚNIKI OD 3 – 6 W (8 – 15 CM) OD ŚCIANKI, ABY UZYSKAĆ KORZYSTAĆ Z NATURALNYCH AKUSTYKÓW POKOJU.


Korzystając z innowacyjnej platformy Trillium™, nasi inżynierowie stwierdzili, że konwencjonalne i istniejące przetworniki nie spełniają wymagań dźwiękowych. Zespół inżynierów RIVA podjął to wyzwanie i opracował niestandardowe aktywne sterowniki i pasywne radiatory dla wszystkich głośników RIVA. Nasi prelegenci to:

  • Aktywnymi sterownikami RIVA są wysokowydajne, szerokopasmowe, kompaktowe głośniki, które zapewniają znacznie szerszy zakres spektrum muzycznego bez koloryzacji i zniekształceń.
  • Nasze opatentowane promienniki pasywne zostały zaprojektowane z dedykowanymi podwójnymi zawieszkami oraz niestandardowymi cewkami i ramami, które wspierają imponującą wydajność niskich częstotliwości.