Nasza historia

RAZEM MOŻEMY BYĆ REWOLUCYJNI

RIVA rozpoczęła od innowacji, a nie iteracji. Chodzi o czysty dźwięk. Tak, jakbyś słyszał swoją ulubioną muzykę po raz pierwszy. Chodzi o prawdziwą oryginalność i niezwiązaną wyobraźnię, która nie podąża za nikim i przeciwstawia się konwencji. Chodzi o piękno designu, funkcji. Funkcji naszego nowoczesnego stylu życia.

RIVA to rewolucja, odważny nowy standard i wyzywające odrzucenie idei, że ludzie nie mogą pozwolić sobie na świetny dźwięk i dlatego muszą zaakceptować nijakie doświadczenie współczesnych bezprzewodowych głośników.

Rikki Farr (BiografiaWywiad), który podczas swojego życia miał okazję współpracować z najznamienitszymi artystami tego świata – a było ich całkiem sporo.

W RIVA projektujemy najlepsze na świecie produkty audio dla osób pasjonujących się muzyką poszukujących doskonałych osiągów, wartości i udoskonalenia nowoczesnego stylu życia.

KORZENIE MUZYCZNE

DNA RIVA pochodzi z pracy naszego założyciela w tworzeniu dźwięku dla tego, co obecnie jest legendą współczesnej muzyki i inscenizacji wielu wydarzeń, które doprowadziły do powstania ich wielkości. Artyści tacy jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Rod Stewart, Tom Petty, Bob Marley, Miles Davis, The Who, RUSH, Guns n ‚Roses i wielu, wielu innych zaufało naszemu zespołowi, że dostarczamy  muzykę milionom ludzi na całym świecie, już 45 lat.

Zespół RIVA, z ponad 100-letnim doświadczeniem w tworzeniu prawdziwie dźwiękowych doznań, napędza dostarczanie niesamowitej, dynamicznej i potężnej muzyki do pokolenia, które obecnie słucha rozcieńczonej, przeładowanej, nieuprzejmej reprodukcji tego, co jest pisane, nagrywane. Z powodzeniem połączyliśmy techniczne i eksperymentalne strony dźwięku, aby stworzyć głośniki, które zapewniają epickie występy w celu poprawy nowoczesnego stylu życia.

KORZENIE INŻYNIERSKIE

Inżynierowie dźwięku RIVA mają bogate DNA, a także osiem patentów i pomysłów w dziedzinie audio, tytuły rekordów świata dla głośników wydajnościowych. Zaprojektowali pierwszy pasek dźwiękowy sprzedający się w Stanach Zjednoczonych oraz otrzymali trzy najwyższe oceny Sound Bars w Ameryce, o czym informowały raporty konsumenckie. Ten sam zespół opracował Trillium ™, naszą opatentowaną technologię audio, która powiększa obraz audio, jednocześnie umożliwiając reprodukcję mocy sygnału audio bez nadmiernej kompresji.

Co to dla Ciebie oznacza? Otrzymasz prawdziwą reprodukcję dźwięku swojej muzyki za pomocą pola dźwiękowego 300 stopni, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Nic nie może Ci przeszkodzić w usłyszeniu tak dużej ilości muzyki! Wystarczy tylko jeden odsłuch, by potwierdzić powyższe słowa.